Друк

Діти – це майбутнє кожної держави

Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь, навичок та потребує найбільшої уваги і захисту.
Тому соціальні працівники, служби у справах неповнолітніх, кримінальна поліція, органи охорони здоров’я, органи опіки та піклування повинні тримати у центрі уваги усі проблеми та фактори, що впливають на розвиток дітей та підлітків, враховуючи їхнє оточення, а також виробляти та вдосконалювати професійні навички, які допоможуть їм працювати для позбавлення цькування у сім’ї та суспільстві, враховуючи їхнє оточення.
З метою популяризації і пропаганди серед учнів здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді району проводиться велика просвітницька робота: виготовлені та розповсюджені листівки, плакати, буклети; співпрацюємо з родиною: узгоджуємо дії у вихованні дитини, надаємо кваліфіковану допомогу та підтримку у складних сімейних ситуаціях; з батьками сімей, у яких є маленькі діти, проводяться співбесіди; надається різнобічна допомога різним верствам населення, які постраждали від насильства тощо, адже будь-які травми залишають слід на все життя.
Працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей та старшим інспектором ЮП Первомайського ВП ГУНП в Харківській області, капітаном поліції Сало О. А. 6 лютого 2019 року в Біляївському ліцеї для учнів 8, 9, 10, 11 класів провели цикл лекцій на найважливіші злободенні теми: насильство в сім’ї, булінг, «Жодного дня без фізичної культури і спорту», «Стреси: дитячі причини дорослих проблем», «Куріння та його наслідки».