Друк

23.08.2018 1500День Прапора України на Первомайщині відзначили флешмобом

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району.
Голова районної державної адміністрації Володимир Павленко вітаючи присутніх зі святом наголосив, що українська національна традиція символічного відображення світу формувалася упродовж кількох тисячоліть. Використання жовтого та блакитного кольорів (з різними відтінками) на прапорах України-Русі простежується від прийняття християнства. Згодом ці два кольори набувають значення державних.
Синьо-жовте поєднання кольорів остаточно оформилося як едінонаціональное на початку XX ст. Символами України в новітньому їх трактуванні є безхмарне небо як символ миру - синій колір, і стиглі пшеничні ниви як символ достатку - жовтий колір.
Під час проведення флешмобу, на площі, перед районною державною адміністрацією, був розгорнутий багатометровий прапор України, а маленька дівчинка у національному костюмі вручила маленькі прапори присутнім.
«Наш стяг - пшениця у степах, під голубим склепінням неба», - колись сказав поет. І ці слова назавжди викарбувані у серці кожного українця. Адже Державний Прапор - це об'єднуючий початок. Він, незалежно від національності і мови, релігії і статі гуртує нас в одне єдине ціле – в одну націю», - зазначив керманич району Володимир Павленко