Друк

У Первомайському поховали бійця, загиблого на фронті

1 липня в місті Первомайський Харківської області попрощалися з бійцем 92-ї бригади Владиславом Гусейновим, загиблим в зоні бойових дій на Донбасі.
На церемонії прощання були присутні голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Володимир Татаренков, представники міськвиконкому, депутати місцевих рад та інші офіційні особи. Проводити героя в останню путь приїхали десятки його товаришів по службі, бійців ООС (операції Об'єднаних сил).
«Він був хорошим воїном, справжнім другом і дуже позитивною людиною, - згадували про Владислава друзі по зброї. - У будь-якій ситуації він завжди знаходив сили, щоб підтримувати настрій бойових побратимів. А ще Владислав був справжнім патріотом України. «За Україну до кінця!», - такий у нього був девіз».
«Сьогодні вся Україна проходить через страшні події війни і поминає загиблих героїв. І знову наші серця наповнені болем за воїнів-визволителів України.
Первомайська районна державна адміністрація та районна рада поділяють біль та гіркоту непоправної втрати, висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким Владислава Гусейнова з приводу його передчасної і трагічної смерті. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам'ять воїну-визволителю незалежної України!», - зазначив керманич району Володимир Павленко.
Владислав Гусейнов (позивний «Швед») народився 7 травня 1983 року, жив в Первомайському. У 2015 році пішов добровольцем на фронт, останнім часом воював у складі 92-ї окремої механізованої бригади. 28 червня 35-річний сержант загинув в бою під Авдіївка (Донецька область).

За матеріалами "Первомайщини Слобажанской"