Друк

12.10.2015 1129Екскурсія учнів шкіл району до Харкова

    За сприяння директора Департаменту науки і освіти Анатолія Бабічева 10 жовтня 2015 року школярі навчальних закладів району відвідали ПРАТ «Хлібзавод «Салтівський»», на якому дітям продемонстрували процес виготовлення хлібобулочних виробів, провели майстер-клас і, звичайно, дали покуштувати смачні здобні вироби.
    Після екскурсії на хлібозавод, діти відвідали «Ландау-центр» при Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна, де для них була проведена пізнавальна навчальна екскурсія, спрямована на вдосконалення й розширення інтерактивної науки.
    За словами дітей, «Ландау-центр» – місце, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя.
    І останньою точкою харківської екскурсії і справжнім сюрпризом для дітей було відвідування  кінотеатру «Парк», де вони подивились прем’єру 3D-фільму «Марсіянин».
“Ми вдячні Анатолію Бабічеву за чудово організований суботній день, який поєднав в собі і відпочинок, і повчальне дозвілля”, - висловили подяку вчителі і учні навчальних закладів Первомайського району.