Home Прес-центр
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
PDF Друк e-mail

Шановні працівники архітектури!


   Первомайська райдержадміністрація та районна рада сердечно вітають Вас з днем архітектури України.
   Ваша вшанована суспільством праця є одним з найбільш мирних і благородних видів діяльності. Дякуємо Вам за наполеглеву працю, за майстерність та відданість своїй справі. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я, творчих успіхів у вашій справі, добробуту, взаємоповаги, миру та впевненості в завтрашньому дні! Нехай в Ваших оселях завжди панує любов, щастя, злагода і добробут.

Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                       А.Біда

 
PDF Друк e-mail

В медичних закладах Харківської області 273 вакантні посади медичних сестер та фельдшерів


   Про це повідомив заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Роман Шаповал привітав випускників Лозівського професійного ліцею


   У Лозівському професійному ліцеї відбулися урочистості з нагоди випуску спеціалістів. У заході взяв участь директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Роман Шаповал, Лозівський міський голова Сергій Степанов.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

У НТУ «Харківський політехнічний інститут» відсвяткували випуск магістрів


   В Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» відбулося свято випуску магістрів 2013 року. У заході брали участь заступник голови ХОДА Євген Савін, народний депутат України Валерій Писаренко, ректор Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Леонід Товажнянський, магістри, випускники та студенти інших факультетів.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Випускники професійно-технічних навчальних закладів Харківщини практично стовідсотково забезпечуються першим робочим місцем


   Як зазначив після привітання випускників Лозівського професійного ліцею директор Департаменту науки і освіти ХОДА Роман Шаповал, сьогодні справжнє свято професійно-технічної освіти, бо в області випускаються 7400 молодих фахівців, які отримають перше робоче місце та першу робочу спеціальність.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Шановні друзі!


   Від імені Первомайської районної державної адміністрації та районної ради вітаємо молодь району та міста з Днем молоді!
   Молодь зі своєю енергією, завзяттям, новими ідеалами завжди є нашою надією та опорою. Талановиті, натхненні, самовіддані молоді люди завжди були і є гордістю своєї держави. Саме на Вас розраховуємо і сподіваємося у майбутньому. Ваша наполегливість, невичерпні можливості, прагнення до трудових успіхів служитимуть розвитку та розквіту нашого району та міста.
   Щиро бажаємо Вам молодецького завзяття, успіхів у навчанні, наснаги в роботі, спорті, невтомної енергії, наполегливості у досягненні мети, любові та щастя!
    
З повагою,
Голова райдержадміністрації     Голова районної ради
В.Намчук                                      А.Біда

 
PDF Друк e-mail

Шановні мешканці Первомайського району та міста!


   Первомайська районна державна адміністрація та районна рада вітають Вас з Днем Конституції України! Сьогодні триває складний процес розвитку і вдосконалення всієї правової системи, приведення до конституційних норм чинного законодавства. 17 років тому наша країна ступила на шлях повноцінної конституційної демократії, оскільки визначені положення Конституції України спрямовані на захист фундаментальних прав і свобод громадянина. Ми повинні з оптимізмом дивитися у майбутнє, наближати його взаєморозумінням мудрістю рішень, сумлінним виконанням обов'язків, намагатися зробити все можливе для розвитку рідного села, району, міста, держави.
   Щиро бажаємо всім здоров’я, щастя, добробуту та злагоди.
    http://nadiya.tv/news/konstitutsiia-dlia-pervomaitsev/


З повагою,
Голова райдержадміністрації    Голова районної ради
В.Намчук                                     А.Біда

 
«ПочатокПопередня871872873874875876877878879880НаступнаКінець»

Сторінка 873 з 902
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер