Home Прес-центр
Банер
Банер
Новини
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!

   Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають з Днем захисника Вітчизни ветеранів Великої вітчизняної війни, а також усіх, хто в мирний час гідно виконував, виконує чи тільки збирається виконати почесний обов'язок – службу в армії.

   Цей день є символом вшанування славних багаторічних традицій, героїзму, мужності, самовідданості і честі багатьох поколінь воїнів. Він поєднує історію та сучасність і завжди лишатиметься дійсно всенародним святом справжніх чоловіків, які твердо стоять на сторожі інтересів своєї держави та свого народу.

   Бажаємо Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров'я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, доброї вдачі, високих досягнень в ім'я процвітання Первомайщини і всієї України.

З повагою,

Голова райдержадміністрації                      Голова районної ради

В.Намчук                                                         А. Біда

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Єфремівська трагедія і сьогодні болить


   17 лютого 2012 році в селі Єфремівка біля меморіального комплексу «Храм на крові» (на місці трагедії) відбувся мітинг-реквієм в якому прийняли участь керівництво райдержадміністрації, районної ради, депутати обласної ради, районної ради та Єфремівської сільської ради, духовенство та громадськість району. Під час заходу було проведено мітинг з покладанням вінків та квітів та панахиду за загиблими, яка пройшла безпосередньо в відбудованому храмі.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

Герої сучасності

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Але в народі цей день називається День воїнів-інтернаціоналістів,

який здебільшого асоціюється з «афганцями». Саме «воїни – афганці» згуртували навколо себе всіх військовослужбовців, що приймали участь в 26 війнах світу. Окрім того, війна в Афганістані була найбільш масштабною та довгостроковою.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 Шановні жителі району та міста!


   14 лютого, не зважаючи на тріскучі зимові морози, самим яскравим і по-весняному теплим днем в календарі, коли засніжені вулиці, не зважаючи на всі закони природи, розквітають яскравими букетами, повітряними кульками, солодощами та подарунками. Настає найромантичніше свято, яке оспівує красоту кохання.
   День святого Валентина - покровителя всіх закоханих, що з'єднує серця вже багато століть, і сьогодні є найбільш шанованим торжеством для всіх, кому знайоме почуття любові. Це почуття настільки багатогранне і всеохоплююче, що їм просякнуте все наше життя. 
   Первомайська райдержадміністрація та районна рада від щирого серця вітають з Днем Святого Валентина всіх закоханих, а також усіх, хто вірить в любов, добро та вірність. 

З повагою,
Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради
В.Намчук                                                             А. Біда

 
PDF Друк e-mail

  Робочий візит заступника голови
Харківської обласної державної адміністрації
Савіна Євгена Євгеновича до Первомайського району.


  09.02 .2012 року з робочим візитом до Первомайського району прибув заступник голови Харківської облдержадміністрації Савін Євген Євгенович.
  Під час свого перебування ним було відвідано СТОВ «Більшовик» де відбулося ознайомлення з основною діяльністю підприємства, сівозміною, планами на подальший розвиток, участь в розвитку соціальної сфери села Більшовик.

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

 

 

 Район дбає про людей

Нагодують, обігріють, нададуть медичну допомогу та просто пригостять гарячим чаєм. В люті морози у Первомайському районі функціонують пункти обігріву та надання необхідної допомоги людям, що потерпають від негоди.
Такі пункти розташовані у м. Первомайський:
- біля ПК «Хімік». Там знаходиться палатка, в якій люди можуть не просто зігрітися та отримати медичну допомогу, а й поласувати польовою кухнею та гарячим чаєм;
- біля районної центральної аптеки №194 та на привокзальній площі залізничного вокзалу розташовані чергові спецавтомобілі з обігрівом.
Також, в районі організована пересувна кухня.

 Питання з забезпечення всім необхідним людей, що потерпають від негоди, стоїть на контролі голови райдержадміністрації  Намчука Віктора Антоновича.

 Слід відмітити, що проведена робота відзначена облдержадміністрацією та обласними ЗМІ. Останні, 31 січня відвідали Первомайський район та особисто переконались у якісному виконанні розпорядження голови облдержадміністрації

Детальніше...
 
PDF Друк e-mail

  Подвійне свято

   Справжнім подарунком малюкам та їхнім батькам до Великого православного свята Хрещення Господнього-Богоявоення 19 січня 2012 року стало обіцяне відкриття додаткової групи в Олексіївському дитячому садку. У заході взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Олешко Є.П., депутат Харківської обласної ради Добкін Д.М., голова Первомайської райдержадміністрації Намчук В.А., голова Первомайської районної ради Біда А.М., заступник голови райдержадміністрації Кирко Л.Г., начальник відділу освіти Головня С.М., голова Олексіївської сільської ради Митрофанов Г.В., а також педагогічний колектив дитячого саду, майбутні вихованці та їх батьки.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня571572573574575576НаступнаКінець»

Сторінка 571 з 576
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер