Home Прес-центр УРІ 15 жовтня 2020 року було проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Первомайського району
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.10.2020 170115 жовтня 2020 року було проведено позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Первомайського району

На ньому було розглянуте питання щодо поточної епідемічної ситуації на території Первомайського району Харківської області.
Заступник голови районної державної адміністрації Тетяна РУДЕНКО зазначила на необхідності продовження проведення карантинних заходів, відповідно до рівня епідемічної загрози, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Харківської області та її окремих адміністративно-територіальних одиниць на наступний тиждень, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами). Додатково, до протиепідемічних обмежень, передбачених для «зеленого», «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки на території Харківської області з 15 жовтня 2020 року:
- Заборонити роботу після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування, у тому числі без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
- Заборонити проведення концертів.
- Заборонити відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально - психологічної допомоги, соціального патрулювання.
- Рекомендувати проводити релігійні заходи, за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід.
- Наголосити, що станом на 15 жовтня 2020 року, відповідно до пункту 11, підпункту 3) постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) вже діє заборона на проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів).
«Бережіть своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Прошу всіх мешканців – дотримуймося карантинних заходів. Це для кожного з вас важливо. В цій боротьбі лише об’єднання допоможе перемогти ковід», - наголосив голова районної державної адміністрації Вадим ПАРТАЛА.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер