Home Прес-центр ОДА На Харківщині триває реалізація проєктів «Великого будівництва»
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

На Харківщині триває реалізація проєктів «Великого будівництва»

Хід будівництва та реконструкції шкіл, дитячих садочків та спортивних споруд обговорили під час селекторної наради з Міністерством розвитку громад та територій України.

Селекторна нарада відбулась під керівництвом Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова. Він повідомив, що наразі заплановані на цей рік роботи з відновлення шкіл виконані на 87%, дитячих садочків - на 81%, спортивних споруд - на 72%.  

Також до програми Президента «Велике будівництво» входять об' єкти дорожньої, соціальної, культурної інфраструктури та охорони здоров'я. У тому числі відновлюють 210 приймальних відділень опорних лікарень: у 154 проводять реконструкції, ще в 56 – капітальний  ремонт. Завершення робіт заплановано до кінця поточного року.

Олексій Чернишов відзначив, що найбільше приймальних відділень буде відбудовано та відремонтовано у Дніпропетровській, Київській, Одеській та Харківській областях.

Від Харківської області у нараді взяли участь заступники голови ХОДА Руслан Тихонченко та Євгеній Грицьков.

Нагадаємо, в області цього року в межах проєкту Президента України «Велике будівництво» здійснюється реконструкція та капітальний ремонт 15 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я. На даний час розроблено та затверджено в установленому порядку проєктно-кошторисну документацію по 15-ти приймальних відділеннях, а саме: 12 обласних та 3 міських приймальних відділеннях.

З об’єктів соціальної інфраструктури в області здійснюється будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів.

«Середній рівень виконання будівельних робіт на об’єктах в області складає 89,4%, у тому числі з будівництва загальноосвітніх навчальних закладів - 95,4%, дошкільних навчальних закладів – 98%, спортивних об’єктів – 74,8%, - надав дані Руслан Тихонченко. - Виконання робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту цих об’єктів не зупиняється ні на хвилину. В цілому якість виконання будівельних робіт на цих об’єктах на досить високому рівні».

Також під час селектору оголосили початок конкурсу проєктів, які можуть фінансуватися в межах секторальної підтримки Європейського Союзу. За словами радника Міністра розвитку громад та територій України Івана Лукері, у бюджеті для цього передбачено більш ніж пів мільярда гривень.

«Подавати проєкти можуть органи місцевого самоврядування, обласні державні адміністрації, районні адміністрації та центральні органи виконавчої влади. По програмах це: інвестиційна економіка, сільський розвиток, розвиток туризму, загальноукраїнська солідарність, ефективне управління регіонального розвитку, розвиток міського капіталу та депресивні території», - навів приклади Іван Лукеря.

Проєкти мають бути подані до 20 жовтня 2020 року.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер