Home Прес-центр УСЗН До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

До уваги постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях!

Для збереження або відновлення фізичного та психологічного здоров’я постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях мають можливість отримати безкоштовну психологічну реабілітацію в закладах визначених управлінням соціального захисту населення Первомайської районної державної адміністрації відповідно до п. 8 Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057.
Послуги з психологічної реабілітації надаються отримувачу послуг окремо або в комплексі з іншими оздоровчими, фізкультурно-спортивними, медико-психологічними та соціальними послугами.
Перелік установ, в яких можна здійснити психологічну реабілітацію за рахунок коштів державного бюджету:
1. Дочірнє Підприємство «Південь-курорт-сервіс» на базі санаторію «Орізонт».
2. Дочірнє Підприємство «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»».

Для отримання більш детальнішої інформації з цього приводу просимо звертатись до управління соціального захисту населення за телефоном: (05748) 3-39-28.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер