Home Прес-центр УСЗН Наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців територіальних громад

Одним із пріоритетів органів влади в період децентралізації визначено наближення адміністративних та соціальних послуг до населення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» удосконалено механізм взаємодії державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування для забезпечення сервісного підходу та принципу максимальної доступності адміністративних послуг соціального характеру для мешканців територіальних громад.
Вказаною постановою передбачено з 1 січня 2021 року передачу функцій від управлінь соціального захисту населення на рівень об'єднаних територіальних громад з прийому заяв з необхідними документами для призначення державних соціальних гарантій, крім надісланих поштою або в електронній формі.
З 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами для надання державних соціальних гарантій приймаються посадовими особами територіальних громад виключно з формуванням електронної справи.
Поставлено завдання забезпечити системну роботу управління соціального захисту населення з кожною об'єднаною територіальною громадою з метою впровадження вказаного нового порядку.
Першочерговим завданням визначено організація забезпечення прийому документів на призначення державних соціальних гарантій від мешканців громад на рівні старостатів та Центрів надання адміністративних послуг.
На сьогоднішній день Олексіївська об'єднана територіальна громада здійснює вказані функції з управлінням соціального захисту населення.
Основне завдання - забезпечити доступність та безперебійність соціальних виплат в районі.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер