Home Прес-центр ЛББПД Наркотики – це НЕ круто!
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Наркотики – це НЕ круто!

Запрошуємо школярів і студентів, а також усіх, кому цікаво, на онлайн-захід «Наркотики – це НЕ круто!» , який відбудеться 3 квітня о 12:00.

Чому ці вбивчі лікарські та рослинні засоби такі привабливі та водночас підступні?

Чому зухвалість підлітків і бажання повихвалятися можуть призвести до залежності? Чи правда, що така залежність настає миттєво?

Як не потрапити в уміло розкинуті тенета розповсюджувачів «дурі»? Яка відповідальність виникає, якщо не зміг сказати «ні»? Та ще багато
корисної інформації.

Транслюватиметься захід на сторінці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях за посиланням https://www.facebook.com/legalaid.kharkiv.

Щоб отримати перед початком посилання на трансляцію, слід заздалегідь підписатися на цю сторінку. На цій же сторінці у месенджері попередньо можна поставити свої запитання. Заходьте просто зараз і підписуйтеся!

Спікери:
Ірина Окара – головний спеціаліст Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

Даниїл Черкашин – інспектор відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області, лейтенант поліції;

Анна Оберемок – керівниця Благодійного фонду «Матері проти наркотиків», психолог.

Організатори: Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, PRAVOKATOR правовий клуб Харків.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер