Home Прес-центр РДА Актуальні питання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Актуальні питання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

13 січня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району, представники засобів масової інформації.
На нараді були розглянуті актуальні питання:
• Про дотримання вимог протипожежної безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят.
• Про роботу Первомайської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості у 2019 році та плани на 2020 рік.
• Про головні новели нового Виборчого кодексу.
• Про відзначення свята Хрещення Господнього.
При підбитті підсумків апаратної наради заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко наголосила про необхідність проведення профілактичної роботи з населенням для дотримання вимог протипожежної безпеки під час свят. Також вона звернула увагу сільських голів на необхідність повідомити районну державну адміністрацію про суми виділених коштів на проведення громадських робот у 2020 році, бо від цієї суми виділятимуться кошти на Первомайську міськрайонну філію Харківського обласного центру зайнятості в розмірі 65%.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер