Home Прес-центр РДА Освіта Підготовка до 01 версня
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Навчальні заклади району готові до
початку нового 2013-2014 навчального року

   Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, схвалена Указом Президента України від 25 червня 2013 року №344/2013, визначає стратегічні напрямки  розвитку національної системи освіти та звертає увагу на ряд серйозних проблем, які стримують розвиток, не дають можливості забезпечити нову якість освіти.
   На виконання розпорядження голови Первомайської райдержадміністрації «Про проведення огляду-конкурсу готовності навчальних закладів району до нового 2013-2014 навчального року», відповідно до Положення про щорічний огляд-конкурс на кращу підготовку навчальних закладів області до нового навчального року, затвердженого наказом Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 14.07.2010 року № 396 з метою створення належних умов для організованого початку 2013-2014 навчального року в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладу району 05, 06, 07 серпня 2013 року комісією, до складу якої увійшли спеціалісти відділу освіти, МНС, Зміївської філії ПАТ «Харківгаз», районної СЕС було проведено огляд-конкурс.
   В усіх освітніх закладах району проведені поточні ремонти. Колективи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, за підтримки спонсорів та активній участі батьків учнів, провели ремонти приміщень і споруд, працювали над зміцненням навчально-матеріальної бази освітніх закладів, підготували прилеглі території.
   Проведено ремонти автономних топкових, а саме: повірку газових лічильників, сигналізаторів, коректорів газу; заміри опору розтікання струму на основних заземлювачах і заземленнях магістралей і устаткування.
   В усіх закладах освіти проведена значна робота по зміцненню матеріально-технічної бази, покращилось методичне забезпечення закладів,в належному стані утримується прилегла територія, квітники, навчально-дослідницькі ділянки.
   "Проаналізувавши стан підготовки навчальних закладів району до нового навчального року та виходячи з висновків комісії можна стверджувати, що в цілому  01 вересня 2013 року заклади освіти готові прийняти учнів шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів і здійснювати навчально-виховний процес", - зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер