Home Прес-центр РДА Актуальні питання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Актуальні питання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

07 жовтня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ірини Бомко, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району, представники засобів масової інформації.
На нараді були розглянуті актуальні питання:
• Про стан вступної кампанії в розрізі закладів освіти району.
• Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації щодо соціального захисту дітей-сиріт та розвитку сімейних форм виховання у 2019 році.
• Про роботу КЗ «Первомайський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» районної ради у 2019 році.
При підбитті підсумків апаратної наради перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко наголосила на тому, що щорічно служба у справах дітей здійснює контроль за умовами виховання, утримання і розвитку підопічних, прийомних дітей та вихованців дитячого будинку сімейного типу, готує висновок на кожну сім’ю про стан виховання, утримання і розвиток дітей на підставі інформацій, що надаються фахівцем, який здійснює соціальне супроводження родини, вихователем дошкільного закладу або класним керівником загальноосвітнього навчального закладу, де навчається дитина, дільничним лікарем-педіатром і дільничним інспектором районного відділу поліції. Службою у справах дітей проводиться комплексна робота щодо соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зазначені питання знаходяться на постійному контролі служби у справах дітей, а тому регулярно обговорюються на засіданнях комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер