Home Прес-центр ОДА Шурма Обласний шпиталь
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

У 2014 році Обласний госпіталь для інвалідів війни стане найкращим медичним закладом області


   Як повідомив сьогодні в ході прес-туру заступник голови Харківської облдержадміністрації Ігор Шурма, з 2010 року в покращення матеріально технічної бази Обласного госпіталю для інвалідів війни вкладено близько 14 млн.грн. з обласного та державного бюджетів, з яких на ремонті роботи використано близько 10 млн.грн., на придбання обладнання - 4 млн.грн.
   «Президент України Віктор Янукович з перших днів свого перебування на цій посаді приділяв дуже велику увагу умовам лікування ветеранів, учасників та інвалідів війни. У 2010 році Президент поставив завдання взяти шефство над такими медичними установами у всій країні і зробити їх найкращими у регіонах. У 2014 році, після завершення фасадних робіт, ремонту деяких внутрішніх приміщень, Обласний госпіталь для інвалідів війни стане найкращим медичним закладом області за умовами перебування пацієнтів та умовами, в яких працює персонал», - підкреслив Ігор Шурма.
   У госпіталі відремонтовано всі палати та понад 100 кабінетів для лікарів та медперсоналу, в палатах встановлені нові ліжка, повністю замінено комунікації водопостачання, водовідведення, подачі тепла і світла. У медустанові функціонують новий операційний блок та реанімаційне відділення, приймальне відділення, лабораторія, фізіотерапевтичне, бальнеологічне та стерилізаційне відділення, а матеріально-технічна база відповідає всім сучасним вимогам.
   Цього року виділено 5 млн.грн. для завершення фасадних робіт, заміни покрівлі. Крім того, вже завершено ремонт 5-го поверху. Наступного року планується провести ремонт харчоблоку, а також складських приміщень.
   «На сьогодні в області мешкає 110 тис. людей, які мають статус інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, а також людей, які прирівняні до цих категорій. Сьогодні люди, які свого часу ризикували своїм життя заради майбутніх поколінь, можуть обстежуватися та лікуватися у сучасних умовах», - підкреслив Ігор Шурма.
   Довідка. Комунальний заклад охорони здоров’я «Обласний госпіталь для інвалідів війни» є головним в регіоні спеціалізованим закладом третинного рівня з медичного обслуговування ветеранів та інвалідів війни, учасників та ветеранів локальних війн та міжнародних конфліктів, а також репресованих в роки політичних репресій – жителів з м. Харкова та Харківської області. Щорічно в Обласному госпіталі для інвалідів війни здійснюється більше 31 тис. консультацій, отримують стаціонарне лікування до 5 тис. ветеранів, проводиться біля 400 оперативних втручань середньої та високої складності.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер