Home Прес-центр ОДА В Олексіївському ліцеї проводять капітальний ремонт спортивної зали
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

В Олексіївському ліцеї проводять капітальний ремонт спортивної зали

5 вересня з ремонтними роботами закладу ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.

Він взяв участь у сесії районної ради та відвідав низку соціальних об’єктів району, один з яких – Олексіївський ліцей.

Капітальний ремонт у закладі розпочали у 2018 році, коштом обласного бюджету замінено покрівлю, утеплено фасад та встановлено енергоощадні вікна.

«Олексіївський ліцей - це перший опорний заклад у Первомайському районі і один з перших, створених у Харківській області. За 4,5 роки роботи закладу ми можемо побачити реальні зміни, які тут відбулися, - зазначив заступник голови ХОДА. – Коли ми створили опорний заклад, у першу чергу було встановлено предметні кабінети, поповнено бібліотеку та коштом міжнародних програм замінені комп’ютери та встановлено інтерактивні дошки».

За його словами, наступним етапом стала ініціатива голови ХОДА Юлії Світличної – встановлення в кожному опорному закладі спортивного майданчика.

«Школа має серйозну команду дівчат, що займаються футболом та волейболом. Тож школа отримала сучасне футбольне поле та тренажери, - сказав Анатолій Бабічев. – Також для школи придбали спортивний інвентар».

Він зазначив, що на сьогодні у навчальному закладі продовжується ремонт спортивної зали, де повністю замінено підлогу, відремонтовано стіни, замінено вікна та облаштовано душові та роздягальні.

Директор Олексіївського ліцею Лариса Семеруніна зазначила, що у закладі, який побудовано понад 80 років тому, вперше проводять такий масштабний капітальний ремонт.

«Усе робиться для того, щоб діти, які навчаються в новій українській школі, почувалися максимально комфортно, щоб розвивати сучасну та креативну особистість, як цього вимагає наш час», - сказала Лариса Семеруніна.

За її словами, завдяки енергомодернізації школи, яку було проведено в минулому році, економія на обігріві школи у зимовий період склала 36%.

Наступним етапом має стати влаштування шкільного двору, де буле покладено плитку, та ремонти всіх коридорів та класів навчального закладу.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер