Home Прес-центр УПСЗН Важливо знати одержувачам субсидій
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Важливо знати одержувачам субсидій

У зв'язку із закінченням опалювального сезону управліннями соціального захисту населення області в травні поточного року проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін без додаткового звернення громадян. Значній чисельності сімей субсидію на літній період призначено у розмірі 0,00 грн., оскільки розмір плати за житлово-комунальні послуги не перевищує обов'язкового відсотка платежу.
Управлінням праці та соціального захисту населення вжито ряд заходів з тим, щоб цим сім'ям розмір субсидії на опалювальний період був розрахований автоматично і звертатися до управлінь соцзахисту з початком опалювального періоду їм не потрібно.
Звертаємо увагу, що не проведено розрахунок субсидії сім’ям, які мають прострочену понад місяць заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340 грн.
В опалювальний період зазначені сім'ї потребуватимуть підтримки з боку держави при оплаті за комунальні послуги. Тому таким сім'ям необхідно протягом 2-х місяців з дати отримання повідомлення про непризначення субсидії у зв'язку з наявною заборгованістю за послуги вирішити питання погашення заборгованості або звернутись до надавачів послуг для укладання договору реструктуризації боргу. В такому разі субсидію буде призначено з початку неопалювального періоду, тобто з травня 2019 року.
В іншому випадку субсидію буде призначено з наступного місяця за місяцем, в якому громадяни сплатили заборгованість або уклали договір реструктуризації боргу. Також слід звернути увагу сімей, яким для призначення субсидії на наступний період необхідно подати до управління соцзахисту нову заяву та декларацію, а саме:
 - сім'ям, яким субсидія у попередньому періоді призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають);
 - сім'ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких відсутні доходи, або вони менше мінімальної заробітної плати та/або ними (за них) не сплачено єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;
 - орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам;
 - у разі зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім'ї.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер