Home Прес-центр РДА Актуальні питання розширеної апаратної наради райдержадміністрації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

11.06.2018 1356Актуальні питання розширеної апаратної наради райдерж-адміністрації

10 червня 2019 року, під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка, в залі засідань Первомайської районної державної адміністрації, відбулася розширена апаратна нарада, в якій взяли участь: голова районної ради, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрацій, районних організацій та установ, сільські голови району, представники засобів масової інформації.
На нараді були розглянуті актуальні питання:
1. Про хід підготовки до проведення перших виборів депутатів сільської ради та сільського голови в Олексіївській сільській об’єднаній територіальній громаді.
2. Про роботу та реорганізацію Первомайського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.
3. Про готовність місць масового відпочинку на водних об’єктах району.
При підбитті підсумків апаратної наради, голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко зазначив, що наразі існує спрощений порядок щодо зміни місця голосування та наголосив на необхідності довести цю інформацію до відома населення. Також Володимир Павленко звернув увагу присутніх на вжиття вичерпних заходів щодо протипожежної безпеки в літній період.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер