Home Прес-центр РДА Просвітницько-профілактична робота в оздоровчих пришкільних таборах
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

04.09.2014 00091Просвітницько-профілактична робота в оздоровчих пришкільних таборах

    Працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді спільно зі службою у справах дітей 05 червня 2019 року в Олексіївському ліцеї та Слобідському НВК для учнів оздоровчого пришкільного табору провели цикл бесід. Разом з учнями старшого шкільного віку говорили про булінг і про те, що немає ніяких особливих якостей, які змушують цькувати людину (товстий, худий, дурний, розумний, красивий, страшний і т.п.). Про те, що булінг не пов’язаний з конкретними людьми. Якщо в класі прийнято цькувати, то цькувати можуть кого завгодно і за що завгодно. А якщо такого правила в класі немає, то дуже різні діти можуть в ньому жити дружно і спокійно.
    Із дітьми молодшого шкільного віку обговорювали небезпечні та безпечні ситуації. З’ясовували, що відбувається, якщо порушуються правила. Діти відповідали і наводили приклади. Правила поведінки на вулиці, в школі, транспорті, правила етикету треба виконувати, бо правила охороняють наше життя і здоров'я.
    Провели гру «Світлофор»: червона картка – діти стоять на місці, жовта – плескають в долоні, зелена – крокують на місці.
    Розіграли ситуацію, коли друзі запропонували без дорослих піти на річку. Потім відбулося обговорення і зробили такий висновок: коли спочатку подумати, а потім діяти, багатьох неприємностей можна уникнути. І вивели формулу безпеки.
Формула безпеки працює, якщо правильно нею користуватися.
Проведена робота була конструктивною та продуктивною.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер