Home Прес-центр РДА 13 травня відбулася робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленка з представниками Служби автомобільних доріг Харківської області, райавтодору та підрядної організації
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.05.2019 140313 травня відбулася робоча нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Павленка з представниками Служби автомобільних доріг Харківської області, райавтодору та підрядної організації

Ремонтні роботи наближаються до Первомайського району. Вони заплановані на ділянках від Троїцького до Червоного – 10 км та від Первомайського до Лозової – 24 км.
Питання, підняті під час наради, стосувалися розміщення бригади робітників у кількості 50 осіб та ремонтної техніки, виготовлення піщано-бетонної суміші та забору ґрунту для укріплення обочини. Всі вони вирішені позитивно.
Згідно з графіком ремонтних робіт фрезерування покриття траси розпочинається на ділянці від Безпалівки до початку Первомайського району та від Троїцького до Червоного. Повністю закінчити роботи на ділянках планується до середини червня. А ремонт дороги у бік Лозової розпочати з другої половини червня.
«Такий капітальний ремонт траси Мерефа-Первомайський-Лозова-Павлоград став можливим завдяки кропіткій праці і підтримці Первомайщини губернатором Харківської області Юлією Світличною, депутатом обласної ради Анатолієм Русецьким та головою Адміністрації Президента України Ігорем Райніним.
В цьому році, за умови подальшої кропіткої та наполегливої співпраці, всі 44 км траси Мерефа-Первомайський-Лозова-Павлоград, що проходять по Первомайському району будуть відремонтовані та нарешті забезпечать якісний проїзд автотранспорту», - наголосив керманич району Володимир Павленко.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер