Home Прес-центр РДА На Первомайщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.02.2019 1500На Первомайщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Захід з нагоди 30-річчя завершення виведення військ колишнього СРСР з Афганістану відбувся біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій на території інших держав.
У покладанні квітів до пам'ятника тим, хто загинув у Афганістані, взяло участь керівництво району, ветерани локальних воєн, АТО та ООС, представники громадськості, жителі й гості Первомайського району.
«Минуло 30 років з тих пір, коли останній солдат залишив афганську землю, але тисячі українських сімей знову і знову повертаються до тих подій, переживаючи гірку біль втрати близьких і поранених людських душ.
Тільки в нашому районі живе 53 воїна-інтернаціоналіста, 41 з яких - це колишні «афганці». Також, на Первомайщині проживають ветерани інших воєн: 8 - Чехословаччини, 2 – Югославії, 1 житель району воював на Кубі, а 1 - в Іраку. Саме ці люди ототожнюють собою приклад героїзму, мужності, самовідданості, істинної любові до Батьківщини, кордони якої вони ціною свого життя і здоров'я захищали.
Звісно, будь-яка війна – це трагедія. Це знають не лише «афганці», а і ті хлопці, які сьогодні боронять наш мир на сході України. Низький уклін Вам за сучасний ратний подвиг і вічна пам'ять загиблим героям, чиї імена вписані в трагічні сторінки історії сьогодення. Ми будемо пам’ятати воїнів-визволителів незалежної України: Шаповалова Олександра, Кутелія Іраклія, Шоломинського Володимира, Скуратенко Віктора, Гусейнова Владислава. Ми також віддаємо шану пілоту цивільної авіації В’ячеславу Шишакову, уродженцю міста Первомайський, який загинув у теракті в готелі Intercontinental у столиці Афганістану Кабулі 20 січня 2018 року.
Завжди довгоочікуваним є момент, коли війна закінчується, коли ті, хто змушений був брати до рук зброю, щоб боронити мир та захищати людей, - повертаються до своїх родин. Від щирого серця бажаю всим присутнім і їх родинам здоров'я і щастя, мирного неба, сімейного затишку і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, а також щоб наші діти ніколи не знали війни»,- зазначив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер