Home Прес-центр РДА Голова районної державної адміністрації Володимир Павленко взяв участь у засіданні медичної ради
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

08.02.2019 1630Голова районної державної адміністрації Володимир Павленко взяв участь у засіданні медичної ради

У п’ятницю, 8 лютого, голова райдержадміністрації Володимир Павленко, взяв участь у засіданні медичної ради Первомайської центральної районної лікарні та Первомайського центру первинної медико-санітарної допомоги населенню, з порядком денним «Підсумки діяльності закладів охорони здоров’я Первомайського району за 2018 рік та пріоритетні напрямки на 2019 рік».
Участь у засіданні медичної ради також взяли: заступник начальника управління охорони здоров’я Харківської ОДА Геннадій Бондарчук, голова райради Володимир Татаренков та міський голова Микола Бакшеєв.
«Протягом 2018 року нами багато зроблено для розвитку медичної галузі району: розпочато будівництво амбулаторії, відремонтований дах хірургічного блоку та дах над дитячим відділенням, придбані нові автомобілі для амбулаторій сімейної медицини у селах Михайлівка та Грушине, проведено утеплення ФАПів, придбано лабораторне та фізіотерапевтичне обладнання та багато-багато іншого. Загальні витрати з районного та сільських бюджетів за минулий рік, не враховуючи капітальні витрати, склали 4,3 млн гривень. Я впевнений, все це стало можливим завдяки цілеспрямованій роботі команди Президента України Петра Порошенка, особисто губернатора Харківської області Юлії Світличної та заступника голови ХОДА Анатолія Бабічева.
2019 рік губернатором області оголошено роком оновлення закладів охорони здоров’я. У нас багато планів на цей рік по розвитку медичної галузі району. Ми продовжимо системно відновлювати центральну районну лікарню, а це реалізація трьох вагомих проектів: - зовнішнє утеплення хірургічного корпусу лікарні – 5,2 млн грн., - технічне переоснащення системи опалення терапевтичного корпусу – 3,5 млн грн., - капітальний ремонт відділень районної лікарні зі створенням відділення інтенсивної терапії – 14,2 млн грн. З таким оновленням матеріальної бази лікарня буде цілком відповідати вимогам сучасної лікарні другого рівня, здатної надавати високоякісні медичні послуги.
Зазнають оновлення заклади первинної медичної ланки і паралельно ми продовжимо закуповувати нове медичне обладнання. Плануємо не зменшувати темпи протягом 2019 року та освоїти не менше 42 млн. гривень.
Тільки разом з вами ми здатні на великі перевтілення заради майбутнього нашої держави», - наголосив керманич району Володимир Павленко


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер