Home Прес-центр РДА Володимир Павленко з робочим візитом відвідав Олексіївський ліцей
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

07.02.2019 1501Володимир Павленко з робочим візитом відвідав Олексіївський ліцей

7 лютого, під час робочої поїздки до Олексіївської сільської ради, голова районної державної адміністрації Володимир Павленко ознайомився зі станом проведення капітального ремонту Олексіївського ліцею. Він поспілкувався з педагогічним та учнівським колективами, будівельною бригадою та проінспектував хід внутрішніх ремонтних робіт.
«Завдяки активній підтримці ініціатив районної державної адміністрації, особисто губернатором області Юлією Світличною та її заступником Анатолієм Бабічевим, і співпраці з Адміністрацією Президента України, у переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізувалися у 2018 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, знаходився Олексіївський ліцей. Протягом минулого року на цей заклад витрачені кошти Фонду у розмірі 13 млн 917 тис. грн. На ці кошти зроблена нова відмостка, повністю відремонтований дах та утеплена вся будівля навчального закладу.
У 2019 році ми продовжуємо ремонтні роботи в цьому ліцеї та перейшли до внутрішніх робіт. А щоб зробити життя школярів більш комфортним - ми не перериваємо навчальний процес та не заважаємо проводити уроки. Всі ремонтні роботи проводяться у другій половині дня», - зазначає керманич району Володимир Павленко.
«По-перше, утеплення будівлі дало відчутну різницю температурного режиму. У порівнянні з минулим роком у нас не просто тепло, а місцями жарко. По-друге, внутрішні ремонтні роботи проводяться у другій половині дня і це не заважають навчальному процесу. Наразі триває встановлення нових якісних міжкімнатних дверей. Попереду ремонт спортивного залу. За підтримки районного та обласного керівництва наша школа оновлюється і розквітає», - наголошує директор Олексіївського ліцею Лариса Семеруніна.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер