Home Прес-центр РЦСССДМ Помічники для кожної родини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Помічники для кожної родини

Сьогодні кожен має усвідомлювати, що наші діти – це майбутнє нації, майбутнє держави, а сім’я – це осередок формування особистісної свідомості. Тож треба починати діяти у напрямку створення належних умов для повноцінного розвитку та виховання майбутніх поколінь. І в цьому допоможуть фахівці із соціальної роботи Первомайського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Одне з основних завдань фахівців  із соціальної роботи – бути помічником для кожної родини, яка потребує допомоги.
Соціальний фахівець – це в жодному разі не інспектор, який перевіряє соціальний стан сім’ї. Це радше друг, опора і підтримка для сім’ї, який доступними йому засобами допоможе подолати кризу у сім’ї, зберегти затишок і тепло родинного вогнища, часом навіть примирити і зцілити родину, який завжди вислухає, почує, порадить як діяти та підтримає. Це так важливо й актуально сьогодні. Коли є підтримка, в тебе вірять та допомагають, то й проблеми легше вирішувати. Фахівці Центру це добре розуміють, бо вже неодноразово переконалися у результатах застосування такої методики. Так, з допомогою фахівців багатьом родинам з дітьми вдалося подолати складні життєві обставини: кому допомогли влаштуватися на роботу, кому оформити субсидію чи соціальну допомогу, допомагали пройти медичне обстеження.     Звісна річ, шлях до позитивного результату тернистий, однак це не лякає жодного фахівця, бо мета благородна: «Допомогти усім і кожному, хто потрапив у пастку складних життєвих обставин».
Щодня, вирушаючи до родин, де виховуються неповнолітні діти, фахівці не забувають прихопити із собою привітність, доброзичливість, терпіння та укомплектований інформаційний багаж. Адже комусь може знадобитися порада, хтось може поцікавитися питаннями державних соціальних допомог, а дехто запитає про проблемні моменти у вихованні дітей. І це далеко не повний перелік послуг, які кожен з фахівців радо надасть сім’ям та особам Первомайського  району.
Якщо ви розгубилися, не маєте роботи, не можете самотужки налагодити стосунки у сім’ї, не знаєте, як змотивувати свою дитину до здорового способу життя, вам не вдається отримати консультацію від спеціалістів будь-якої організації чи державної установи щодо подальших дій, пов’язаних з оформленням документації, не варто залишатися наодинці з армією проблем та зачинятися у собі. Треба обов’язково звернутися до Первомайського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який знаходиться за адресою: м. Первомайський, вул. Соборна, 16 або за телефоном (05748) 3-56-12.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер