Home Прес-центр РДА Каплички В.Бишкін та Киселі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Каплички в районі

   Виконуючи завдання Президента України щодо розвитку будівельної галузі, місцеві органи влади завжди готові надати всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації проектів та ініціатив, приурочених до відзначення 1025-річчя запровадження християнства в Київській Русі.

   30 липня 2013 року за участю заступника голови Первомайської районної ради Тетяни Руденко відбувся комісійний виїзд в В.Бишкинську та Кисилівську сільські ради з метою вибору земельних ділянок для будівництва капличок.

   В Первомайському районі збільшується кількість культових споруд. Останні роки побудовано три церкви та два храми. Вони розташовані в селах Олексіївка, Єфремівка, Михайлівка, Ржавчик, Берека.

   На сьогодні, в селах В.Бишкин та Киселі вибрано ще дві земельної ділянки для будівництва капличок. Планується, що це будуть невеликі молитовні будівлі, площею до 20 кв.м. для християнського богослужіння та самотнього моління.

   В селі В.Бишкин земельна ділянка для будівництва каплиці вибрана в центральній частині села, по вул. Косинова.

   В селі Киселі місце для будівництва каплички вибране на пагорбі – найвищій відмітці села Киселі, де колись була побудована церква. Знайдено навіть невеличкі шматочки каміння, що можливо залишилися з давніх часів від колишньої будівлі церкви. Замовник будівництва - громадська організація «Кисельні береги» планує будувати культову споруду за позабюджетні кошти.

   Заступник голови районної ради Тетяна Руденко відмітила, що: «Відношення керівництва району до релігії та церкви будуються на засадах довіри та законності, - та висловила надію, що, – Збільшення культових споруд на території району сприятиме духовному і культурному злету, стане запорукою успішної демократичної модернізації Первомайщини та всього українського суспільства, позитивно вплине на виховання молоді».

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер