Home Прес-центр РДА Новорічні свята для учнів Первомайщини розпочаті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

04.01.2019 1500Новорічні свята для учнів Первомайщини розпочаті

28 грудня 2018 року учні пільгового контингенту та обдаровані діти, відвідали районне новорічне свято в Ржавчицькому будинку культури. Урочистими гостями на святі були: голова райдержадміністрації Володимир Павленко та голова Первомайської районної ради Володимир Татаренков. Поважні гості привітали з новорічними та різдвяними святами дітей та вчителів, побажали їм святкового настрою, гарних оцінок, зимової погоди та незабутнього проведення зимових канікул і отримання гарних подарунків від Діда Мороза та Снігурки. Всі діти, які побували на новорічному районному святі отримали солодкі подарунки від Первомайської районної державної адміністрації.
Також, наприкінці грудня, за сприяння голови райдержадміністрації Володимира Павленка, учні навчальних закладів району відвідали новорічне свято в Харківському палаці спорту «Локомотив» та Губернаторську ялинку, яка пройшла під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
«Канікули лише розпочалися і ми вважаємо, що наші діти повинні їх запам’ятати веселими, насиченими та яскравими. Саме тому районна влада прикладає максимум зусиль, задля покращення дозвілля наших учнів», - зазначає керманич району Володимир Павленко.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер