Home Прес-центр ОДА Шановні земляки!
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Шановні земляки!

Наближається новий рік. Кожен з нас підводить підсумки року минулого та планує задуми на майбутнє. Рік, що минає, для Харківщини став роком  будівництва та відновлення. На наступний рік у нас з вами також багато планів.

Це і філармонія, на яку чекали майже десять років. Це і будівництво нових станцій метро, шкіл, центрів адмінпослуг, доріг, дитячих садочків, спортивних об’єктів. Все це обов’язково буде виконано. Але головне - це підтримка, турбота та увага до проблем людей.

Дорогі земляки!

Новий рік вже навколо. Ми завжди очікуємо його із особливим святковим настроєм та відчуттям справжніх змін. Сподіваємося, що здійсняться наші бажання та найзаповітніші мрії.
Але перш за все – це родинне свято. Коли всі разом збираємося за святковим столом. Коли запрошуємо в гості справжніх, надійних друзів. Коли пробачаємо один одному пусті образи та помилки. Коли бажаємо один одному лише самого найкращого. Коли з по-особливому відчуваємо любов до своїх близьких.
Огорнути своїх рідних підтримкою та теплом. Із вдячністю та турботою привітати своїх батьків. Подарувати дітям віру у справжнє новорічне чудо. Саме такі щасливі моменти зберігаються в серці на все життя.
Це істинні людські цінності, і саме вони дають нам наснагу робити кращим світ навколо нас. Саме вони зміцнюють наші зусилля на добрі справи та шляхетні вчинки.
Я бажаю вам родинного щастя, радості та здоров’я у новому році. Єдності та розвитку нам, дорогі земляки!
З Новим роком! З Різдвом Хрестовим!
Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер