Home Прес-центр РДА Шановні жителі району та міста!
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Шановні жителі району та міста!

Первомайська районна державна адміністрація щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят сподівається і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Проводжаючи рік, що минає, всі ми сподіваємося на краще майбутнє, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні. Але для кожного кроку, що наблизить нас до поставленої мети, необхідні не надії на диво, а рішучість, наполегливість, впевненість та направленість до пошуку розумних рішень.
Добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити наш край, кожен куточок країни комфортним і процвітаючим.
Для усіх нас, жителів Первомайщини 2018 рік був сповнений нелегкою працею та викликів і все таки, – він став важливим щаблем у відродженні духовного та соціально-економічного потенціалу району.
Бажаю всім, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.
Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.
З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова райдержадміністрації            В.Павленко

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер