Home Прес-центр РДА Віктор Коваленко з робочим візитом відвідав Олексіївський ліцей
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

07.11.2018 1705Віктор Коваленко з робочим візитом відвідав Олексіївський ліцей

7 листопада, під час робочої поїздки до Олексіївської сільської ради, перший заступник голови обласної ради разом з Володимиром Павленко та Володимиром Татаренковим ознайомився зі станом проведення капітального ремонту Олексіївського ліцею. Гості поспілкувався з педагогічним та учнівським колективами, керівником підрядної організації і будівельними бригадами та проінспектували хід ремонтних робіт.
«Завдяки активній співпраці керівництва районної державної адміністрації, керівництва обласної державної адміністрації і обласної ради, Адміністрації Президента України, у переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що реалізуються у 2018 році, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку знаходиться Олексіївський ліцей. У 2018 році на цей заклад спрямовані кошти Фонду у розмірі 13 млн 917 тис. грн.
В рамках реалізації освітньої реформи в Україні, заклади освіти Первомайського району переоснащуються, оновлюються та поповнюються матеріально-технічним забезпеченням. А це і є виконання основних завдань Програми нового освітнього простору, які поставлені перед нами Президентом України Петром Порошенко», - наголосив перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер