Home Прес-центр РДА На Первомайщині відбулося свято "Першого снопу"
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

06.07.2018 1500На Первомайщині відбулося свято "Першого снопу"

6 липня в Первомайському районі відбулося свято «Першого снопа». Перший укіс врожаю 2018 року зробили голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Володимир Татаренков, голова наглядової ради АФ «Пісчанська» Михайло Юрков. Церемонію освячення початку жнив провів настоятель храму Казанської Божої Матері отець Іоан.
«Вже котрий рік поспіль Первомайський район займає місто у п’ятірці лідерів Харківської області по збору ранніх зернових та зернобобових культур. Сьогодні ми косимо перший сніп і я вірю, що і цього року Первомайщина покладе у продуктовий кошик області свої 100 тис. тонн зерна.
Давно так склалося на Україні, що хліб у хаті - це достаток, добробут і впевненість у завтрашньому дні. Хоч би де людина не працювала – у місті чи селі, на суші чи в морі – всі ми голосом серця завжди поєднані з тим, хто годує країну, чия невмируща доля – літо й зиму в полях під відкритим небом. Сьогодні ми маємо подякувати тим, хто жнивує, хто збирає врожай, усім, хто здійснює продовольчу безпеку держави. Зокрема й тим, хто сьогодні відстоює державні кордони на Сході. Бо і завдяки їм, ми сьогодні маємо змогу збирати врожай – наш скарб. А буде хліб на столі – то буде й затишок, родина і держава!», - зазначив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер