Home Прес-центр РДА У Первомайському поховали бійця, загиблого на фронті
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

У Первомайському поховали бійця, загиблого на фронті

1 липня в місті Первомайський Харківської області попрощалися з бійцем 92-ї бригади Владиславом Гусейновим, загиблим в зоні бойових дій на Донбасі.
На церемонії прощання були присутні голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Володимир Татаренков, представники міськвиконкому, депутати місцевих рад та інші офіційні особи. Проводити героя в останню путь приїхали десятки його товаришів по службі, бійців ООС (операції Об'єднаних сил).
«Він був хорошим воїном, справжнім другом і дуже позитивною людиною, - згадували про Владислава друзі по зброї. - У будь-якій ситуації він завжди знаходив сили, щоб підтримувати настрій бойових побратимів. А ще Владислав був справжнім патріотом України. «За Україну до кінця!», - такий у нього був девіз».
«Сьогодні вся Україна проходить через страшні події війни і поминає загиблих героїв. І знову наші серця наповнені болем за воїнів-визволителів України.
Первомайська районна державна адміністрація та районна рада поділяють біль та гіркоту непоправної втрати, висловлюють щире, глибоке співчуття рідним і близьким Владислава Гусейнова з приводу його передчасної і трагічної смерті. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в наших серцях. Вічна пам'ять воїну-визволителю незалежної України!», - зазначив керманич району Володимир Павленко.
Владислав Гусейнов (позивний «Швед») народився 7 травня 1983 року, жив в Первомайському. У 2015 році пішов добровольцем на фронт, останнім часом воював у складі 92-ї окремої механізованої бригади. 28 червня 35-річний сержант загинув в бою під Авдіївка (Донецька область).

За матеріалами "Первомайщини Слобажанской"

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер