Home Прес-центр РДА Грушине Освіта
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Час потребує змін

(Розвиток освіти на селі – досвід Грушинської ЗОШ І-ІІІ ступенів)


   Розвиток освітньої галузі району, яка є одною з найголовніших на селі, потребує постійного вдосконалення та уваги з боку влади району. Сьогодні дуже багато розмов щодо оптимізації та перепрофілювання, об'єднання та скорочення закладів освіти не тільки на рівні району, а і всієї України. Та основним в цьому напрямку роботи залишається створення оптимальних умов для існування та розвитку дитини, яка отримуватиме якісну освіту.

   На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича згідно програми «Україна для людей», станом на 22.07.2013 року, з метою підтримки відродження освіти на селі здійснюються підготовчі дії до початку поточного ремонту та оформлення документів щодо переведення дитячого садочку с.Грушине до приміщення Грушинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій буде здійснюватися навчання та виховання 20 дітей дошкільного віку та 107 учнів.

   Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Віктор Засуха: «З метою втіленні всіх задумів, які спрямовані на покращення умов перебування дошкільнят, з районного бюджету було виділено кошти в сумі 90 тис. грн. Тому, ще раз хочу підкреслити позицію керівництва району, що за будь-яких умов виконавча влада і надалі буде підтримувати позицію збереження та вдосконалення закладів освіти району за тих умов, які нам диктують час та потреби громади Первомайщини».

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер