Home Прес-центр РДА Контроль
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Контроль в Первомайській райдержадміністрації

на високому рівні

   Будь-яка результативна робота, яка втілюється в життя Первомайською райдержадміністрацією та сільськими радами району на виконання завдань та доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича бере свій початок з контролю. Це і є основним постулатом роботи сектору контролю апарату Первомайської райдержадміністрації.

   На сьогодні робота сектору включає в себе контроль за виконанням актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрації, інших нормативно-правових актів.

   Основна увага з цього питання приділяється новим технологіям та методам підвищення виконавської дисципліни на Первомайщині. А саме: моніторинг виконання контрольних документів, надання методичних та практичних рекомендацій під час перевірок структурних підрозділів райдержадміністрації та сільських рад району, щоквартальний розгляд стану виконавської дисципліни на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу району, інше.

   І вся ця злагоджена робота не могла бути не оцінена керівництвом району та області. Так, за професійність, ініціативність, відповідальність та відданість своїй справі 22 липня 2013 року на спільному засіданні колегії райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, були відзначені: завідуюча сектором контролю апарату райдержадміністрації Вшивенко Олена Леонідівна, яка отримала грамоту голів Первомайської райдержадміністрації та Первомайської районної ради, а спеціаліст сектору Байова Юлія Валеріївна, яка отримала подяку голови облдержадміністрації.

   «Це і є той підхід до справи контролю, який потрібен сьогодні в кожному виконавчому органі. Дякуємо сектору контролю апарату за відмінну роботу та закликаю всіх працювати з такою ж віддачею», - сказав голова райдержадміністрації Віктор Намчук.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер