Home Прес-центр РДА Намчук 1025-річчя Хрещення Русі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Первомайщина святкує 1025-річчя з Дня Хрещення Київської Русі

   З метою реалізації в Первомайському районі завдань і доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича щодо належної підготовки та відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі, Первомайська райдержадміністрація оголошує тиждень святкування 1025 –річчя від Дня Хрещення Київської Русі.
   Жодної демократичної розвиненої держави в світі не існує без релігії. Саме вона (релігія) акумулює в собі тисячолітню історію нашого народу та нашої держави. Саме такою релігією для мешканців Первомайського району є православне християнство, адже всі 5 храмів Первомайського району є православними. Окрім того, ще 2 православних храми знаходяться на території міста Первомайський. Незалежно від загальноприйнятого факту, що релігія відокремлена від держави, на Первомайщині існує тісний зв'язок районної влади та всіх релігійних громад в частині вирішення нагальних потреб православних громад та спільного святкування  державних та релігійних свят.
   Одне з таких важливих релігійних свят, яке завжди відзначається на Первомайщині – це День Хрещення Київської Русі. Та в цьому році це не просто чергова дата – це визначна подія, адже рівно 1025 років пройшло з того дня, як Князь Володимир освятив нашу українську землю. Святий Рівноапостольний Князь Володимир є одним із засновників і покровителів нашої державності. Для всіх віруючих цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — єдність нашого державного і духовного начала.
   Говорячи про цю визначну дату, голова Первомайської райдержадміністрації Намчук Віктор Антонович наголосив: «Звичайно ж ця дата буде святкуватися у всіх православних храмах Первомайщини протягом усього тижня. Окрім того, саме до цієї дати і в освітніх і в культурних закладах району заплановані різноманітні просвітницько-духовні заходи. Метою реалізації цих заходів є розвиток духовної культури на Первомайщині. Хочу, щоб наші земляки розуміли, що віра в Бога та в Святу церкву – це дуже важливий етап формування кожної особистості, кожного громадського суспільства та, взагалі, державності. Тому хочу привітати всіх зі святкуванням 1025-річчя від Дня Хрещення Київської Русі та побажати добра, миру та Божого благословіння».

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер