Home Прес-центр РДА Юрвідділ Спостережна
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Проведено чергове засідання Районної спостережної комісії

   18 липня 2013 року при Первомайській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної спостережної комісії під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Володимирівни Бомко.

   Одним із найважливіших питань, які були винесені на розгляд комісії є питання про виконання Первомайською виправною колонією (№ 117) УДПтС України в Харківській області постанови міжвідомчої наради керівників органів місцевого самоврядування та державних органів Первомайського району Харківської області від 25.02.2013 р. щодо залучення засуджених до виконання робіт на території Первомайського району.

   Підсумовуючи інформацію викладену у доповіді заступника начальника Первомайської виправної колонії (№ 117), голова спостережної комісії Бомко Ірина Володимирівна наголосила: «Сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб є одним з найважливіших завдань, покладених на спостережну комісію, в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України щодо захисту прав та інтересів осіб, що потребують соціальної підтримки. Надзвичайно важливим фактором, який цьому сприяє є залучення засуджених до суспільно-корисної праці. А набуті при цьому знання та навички дадуть їм можливість після звільнення гідно конкурувати на ринку праці».

   За І півріччя 2013 року за сприяння районної спостережної комісії Первомайською виправною колонією № 117 укладено 8 (вісім) договорів на виконання робіт, до яких залучено 118 осіб, засуджених до покарань у вигляді позбавлення волі. Зокрема, були укладені договори на виконання робіт з ПСП «Добробут», Верхньобишкинською сільською радою, ТОВ «Квадро», ПО Алленовою Л.Г.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер