Home Прес-центр РЦСССДМ Районний центр для сім'ї, дітей та молоді відвідав сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

23.05.2018 1700Районний центр для сім'ї, дітей та молоді відвідав сім'ї, які опинилися у складних життєвих обставинах

23 травня 2018 року, в рамках спеціалізованого формування: Служба соціальної підтримки сімей, директором Первомайського РЦСССДМ Світланою Калиною, сумісно з представником служби у справах дітей Первомайської РДА Іриною Рябцевою та медичним працівником, відбулось відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (СЖО).
23.05.2018 1701Було здійснено консультування членів сімей СЖО та запропонований соціальний супровід, потребуючим надана психологічна підтримка. Також було здійснено відвідування прийомної та опікунських родин, під час якого були обговорені питання щодо допомоги у  створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї. Розповсюджено інформаційно-просвітницькі, інформаційно-довідкові матеріали та методичну літературу з метою формування культури сімейних стосунків та підвищення відповідальності батьків за виховання дітей.
«Важливим питанням у профілактиці раннього соціального сирітства є виявлення та підтримка сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Саме з метою надання їм соціальних послуг, попередження сімейного неблагополуччя та насильства в сім'ї районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить роботу з відвідування та консультування таких сімей.
У ході соціальних відвідувань членам сімей надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей, ролі сімейного оточення на їх соціалізацію; проведена роз’яснювальна робота стосовно необхідності беззаперечно виконувати рекомендації лікарів - педіатрів та дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання», - зазначає директор РЦСССДМ Світлана Калина

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер