Home Прес-центр ОДА З нового навчального року впровадимо в опорних школах унікальні методики вивчення англійської. Юлія Світлична
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

З нового навчального року впровадимо в опорних школах унікальні методики вивчення англійської. Юлія Світлична

24 травня голова ХОДА стала гостем на святі Останнього дзвоника в «Авторській школі Бойко». Вона привітала випускників школи та розповіла про спільний проект, який ХОДА разом із фахівцями цього навчального закладу реалізує в області.

«У ці дні останні дзвоники прозвучать для 12,5 тисячі 11-класників і для 21 тисячі 9-класників. Я бажаю випускникам усього найкращого. Щоб їх життєвий шлях завжди був світлим і складався з позитивних і добрих вчинків, щоб їх ідеї завжди були креативними та сучасними. І, безумовно, щоб на цьому шляху їх чекали тільки перемоги», - сказала, вітаючи випускників 2018 року, Юлія Світлична.

Вона відзначила якісний рівень підготовки, який забезпечує своїм учням Харківський приватний НВК «Авторська школа Бойка», та унікальні методики викладання, що впроваджуються в установі. А також повідомила, що досвід вчителів школи планують використати в області.

«Ми підтримали запропонований школою Бойко проект впровадження методик вивчення англійської мови в сільські школи. Кожна опорна школа з наступного року матиме окремий меморандум і окрему програму вивчення англійської мови та її популяризації. Разом із фахівцями будемо відпрацьовувати унікальні методики, які допоможуть нашим дітям якісно вивчати іноземну мову», - повідомила голова ХОДА.

Під час свята Юлія Світлична передала державну нагороду Сергію Бойку (Указом Президента України йому присвоєно звання Заслужений вчитель України), а також вручила почесні грамоти ХОДА та подяки голови облдержадміністрації педагогам школи та її директору Олександру Макогону.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер