Home Прес-центр ОДА Чернов Щодо проекту Концепції реформування
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

В результаті реформи місцевого самоврядування повинна з’явитись зовсім інша якість надання адміністративних послуг населенню


   Як зазначив сьогодні в ефірі програми «Ранковий ексклюзив» на обласному радіо голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, з ініціативою проведення реформи місцевого самоврядування виступив Президент України Віктор Янукович ще наприкінці 2011 року. За його словами, тоді Глава держави підкреслив, що реформа повинна бути проведена з метою розширення прав територіальних громад, децентралізації влади, в результаті чого має з’явитися зовсім нова якість надання адміністративних послуг населенню.

   «Саме тоді було поставлене завдання розробити проект Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади. Така робота тривала з 2012 року. В ній активно брали участь Асоціації органів місцевого самоврядування, зокрема, Асоціація районних і обласних рад. До неї долучилися представники всіх органів місцевого самоврядування, Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України. Вже відбулась велика кількість круглих столів, погоджень, обговорень з громадськістю та експертами. Потім це питання було розглянуто на засіданні Ради регіонів, де Президент України поставив чітке завдання – провести широке обговорення на місцях, проговорити концептуальні питання змін і реформ, які викладені в цьому документі, з усіма громадами. Ця робота зараз триває», - зазначив Сергій Чернов.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер