Home Прес-центр РДА Юристи Реформування самоврядування
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

 Проведено семінар  на тему:

«Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»

 

   15 липня 2013 року керівництвом Первомайської райдержадміністрації проведено семінар з сільськими головами Первомайського району на тему: «Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».
   В рамках даного семінару начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Володимиром Дяченко було роз’яснено посадовим особам сільських рад району мету та завдання реформи місцевого самоврядування. Особливу увагу при цьому було приділено обговоренню шляхів реалізації даної реформи та очікуваних результатів. 
   В процесі обговорення заступником голови райдержадміністрації Іриною Бомко наголошено: «Реформування місцевого самоврядування є важливим кроком на шляху інтеграції України в європейське суспільство. Тому реалізація даної Концепції, яка націлена на виконання поставлених Президентом України, завдань, є вкрай необхідною для нашого суспільства сьогодні, адже це сприятиме підвищення якості життя людей у містах, селищах та селах шляхом забезпечення спроможності органів місцевого самоврядування створювати економічні та соціальні умови розвитку територіальних громад».
   Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (далі – Концепція) розроблено з урахуванням вимог Європейської хартії місцевого самоврядування, положень Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з метою якісного підвищення спроможності органів місцевого самоврядування здійснювати регулювання і управління суттєвою частиною суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах населення. Реформа місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою буде проходити протягом 2013-2020 років. У два етапи. Перший: з 2013-2015-формування нормативно-правової бази, другий: 2015-2020 - впровадження положень реформи на практиці.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер