Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Об’ява про проведення громадських слухань

Суданська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення Генерального плану селища Біляївка Суданської сільської ради Первомайського району Харківської області, який розроблено на підставі рішення XVII сесії VII скликання Суданської сільської ради від 16 січня 2017 року.
Замовник - Суданська сільська рада.
Виконавець - проектна організація ПП «Земстройпроект» (кваліфікаційний сертифікат інженера-геодезиста №011852).
З графічною та пояснювальними частинами містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Суданської сільської ради з 9.00 до 16.00 години (відповідальний - землевпорядник сільської ради ).
Ознайомлення з містобудівною документацією та надання пропозицій і зауважень від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування об’яви за адресою: вул. Соборна, 1, с-ще Біляївка Первомайського району Харківської області.
Громадські слухання відбудуться 16 лютого 2018 року 0 9-00 в приміщенні Суданської сільської ради.
В громадських слуханнях можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені п.7 ст.81 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються.
Відповідальний за проведення громадських слухань-сільський голова Суданської сільської ради.
Контактний телефон 3-51-59.


Повідомлення про початок процедури обговорення детального плану території

   Суданська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення «Детального плану території в районі вул. Соборної селища Біляївка Первомайського району Харківської області з метою будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини з житлом сімейного лікаря для обслуговування жителів».
  Замовник детального плану - виконком Суданської сільської ради, згідно рішення XXV  сесії  VII скликання сільської ради від 21.11.2017 року.
   Виконавець - проектна організація ПП «Градпланроект» (кваліфікаційний сертифікат відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єкта архітектури, розроблення містобудівної документації серія АА  №  002975  від 12.05.2016 року).
   З графічною та пояснювальними частинами вищезазначеної містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Суданської сільської ради з 9.00 до 16.00 години.
   Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня опублікування об’яви за адресою: вул. Соборна, 1, с-ще Біляївка, Первомайського району Харківської області.
   Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді  із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства.
   Відповідальною особою визначено землевпорядника сільської ради.
   У громадських слуханнях (обговореннях), які  відбудуться 12 березня 2018 року о 9-00 в приміщенні Суданської сільської ради,  можуть прийняти участь громадяни і юридичні особи, які визначені  в п.7 ст.21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
   Пропозиції і зауваження, які надійшли після встановленого терміну, не розглядаються. Відповідальний за проведення громадських слухань - сільський голова Суданської сільської ради.
   Контактний телефон 3-51-59.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер