Home Прес-центр ОДА Для освітніх закладів регіону придбають 11 шкільних автобусів
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Для освітніх закладів регіону придбають 11 шкільних автобусів

Необхідні для цього кошти виділили з обласного бюджету під час ХV сесії обласної ради VII скликання.

Новий транспорт придбають для загальноосвітніх навчальних закладів Близнюківського, Вовчанського, Зміївського, Кегичівського, Краснокутського, Лозівського, Первомайського районів, а також шкіл Зачепилівської, Коломацької, Нововодолазької, Чкаловської громад.

Також кошти виділені на придбання автобусу для Харківської обласної станції юних туристів.

«Основна діяльність комунального закладу спрямована на надання туристичних послуг для дітей шкільного віку. Транспорт повністю вийшов з ладу, цей автобус був вкрай необхідний», - пояснили в Департаменті науки та освіти ХОДА.

Загалом на оновлення парку шкільних автобусів передбачено спрямувати 23,2 млн грн з обласного та місцевого бюджетів, а також освітньої субвенції.

«Наш район вже третій рік поспіль отримує новий шкільний автобус. Я вважаю, що планомірна робота, яка ведеться за ініціативами президента України Петра Порошенко, дозволяє сьогодні нашому району мати нові шкільні автобуси, дитячі спортивні майданчики, комп’ютерну техніку та обладнання для класів. Все це покращує якість навчання та надає можливість нашим учням бути більш конкурентоспроможними у їх майбутньому», - зазначає голова райдержадміністрації Володимир Павленко

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер