Home Прес-центр ОДА У 2018 році коштом облбюджету відремонтують та збудують понад 120 об’єктів ЖКГ та соціально-культурної сфери
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

У 2018 році коштом облбюджету відремонтують та збудують понад 120 об’єктів ЖКГ та соціально-культурної сфери

Згідно зі змінами, внесеними в обласний бюджет на 2018 рік, на відповідні роботи в усіх районах області спрямують понад 300 млн грн.

Серед пріоритетних напрямків фінансування - ремонти із застосуванням енергоощадних технологій у школах та дитячих садках (такі, зокрема, заплановані в Балаклійському, Валківському, Коломацькому, Нововодолазькому, Первомайському районах). Також планується відкриття нових ДНЗ, зокрема, за кошти обласного бюджету буде проведено реконструкцію нежитлового приміщення колишнього банку для розміщення дошкільного навчального закладу в Близнюках.

Ремонтні роботи проводитимуться у закладах охорони здоров’я. Зокрема, капітальні роботи планують провести у Вовчанській центральній районній лікарні - на це виділено понад 10 млн грн. Також будуть відремонтовані відділення центральних районних лікарень Богодухівського, Барвінківського, Нововодолазького, Краснокутського районів тощо.

Увагу приділятимуть і розвитку спортивної інфраструктури. Так, майже 10 млн грн спрямують на реконструкцію стадіону «Авангард» у Дергачах. Також кошти виділено на продовження будівництва ФОКів у Краснограді, Краснокутську тощо.

Як і минулого року, в області ремонтуватимуть будинки культури, які чекали на це десятиріччями. Серед них - Барвінківський та Богодухівський будинки культури, сільські будинки культури в Ізюмському районі, Валківський будинок дитячої та юнацької творчості. У Кегичівці під Будинок дитячої та юнацької творчості реконструюють приміщення колишньої аптеки.

Серед об’єктів ЖКГ велику увагу приділено відновленню мережі водопостачання. Зокрема, заплановано ремонти на низці об’єктів у населених пунктах Балаклійського, Барвінківського, Великобурлуцького, Валківського, Зміївського, Краснокутського, Лозівського, Первомайського, Сахновщинського, Куп’янського районів.

Також буде продовжено роботу з газифікації області. Зокрема, планується побудувати першу чергу системи газопостачання сіл Івано-Шийчине та Братениця Богодухівського району.

«Хочу висловити слова вдячності губернатору Харківської області Юлії Світличній та депутатському корпусу Харківської обласної ради за те, що наші прагнення покращити соціальне становище сільського населення знаходять відклики та реалізуються у Програмах, які затверджуються обласною адміністрацією та обласною радою. І не лише затверджуються, а й знаходять фінансову підтримку. Все це свідчить про професійний підхід, якість співпраці та розуміння потреб друг друга», - зазначає голова райдержадміністрації Володимир Павленко

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер