Home Прес-центр Терцентр Привітання ювіляра з 90-річчям
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

28.02.2018 1700Привітання ювіляра з 90-річчям

28  лютого 2018  року  відзначила   свій  поважний  ювілей  -  90  річчя, ветеран Другої світової війни,  ветеран праці,  Татарникова Марія Пилипівна, жителька с. Єфремівка.
В цей день привітати ювіляра з визначною подією завітали директор терцентру Первомайської районної ради Юрій Гнатенко,  голова  Єфремівської  сільської ради  Анатолій  Страхов, депутати сільської  ради  та сусіди. Від голови районної державної адміністрації та голови районної ради   ювіляру  вручили Подяку «За багаторічну віддану працю та з нагоди особистого ювілею», квіти, подарунок, святковий торт та вручили відзнаку Первомайського району ювілейну медаль «Гордість Первомайщини». Вітаючи з ювілейним днем народження директор терцентру Юрій Гнатенко зазначив: «Ми пишаємось, що Ви у нас є. Бажаємо міцного здоров’я на довгі роки і відзначити ще не один ювілей». Ювіляр подякувала за вітання гостям та поділилася спогадами про прожиті роки.
Життєвий шлях Марії  Пилипівни, довжиною в 90 років, був не з легких. Народилась у с. Єфремівка,  дитинство пройшло у голоді та холоді, пережила важкі воєнні роки, та післявоєнне відновлення колгоспу. Все своє трудове життя вона працювала в колгоспі в рідному с. Єфремівка. Її жіночі руки ніколи не знали втоми. Сьогодні ювілярці є чим пишатися, вона любляча мама, бабуся, має онуків та правнуків

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер