Home Прес-центр РДА Керівництво райдержадміністрації не стоїть осторонь медичної сфери в районі
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

27.02.2018 1700Керівництво районної державної адміністрації не стоїть осторонь медичної сфери в районі

Добігає кінця календарна зима та не закінчуються добрі справи на Первомайщині. Так, 27 лютого, керівництвом ПРАТ «Краснопавлівське КХП», яке входить до компанії «Кернел», подаровано Роздольському та Шульському ФАПам апарати УВЧ. За допомогою цього сучасного обладнання жителі Роздольської сільської ради матимуть змогу отримувати фізіотерапевтичні процедури в приміщенні ФАПів.
Голова райдержадміністрації Володимир Павленко, перебуваючи з робочим візитом на території Роздольської сільської ради, зустрівся з мешканцями територіальної громади, відвідав фельдшерсько-акушерські пункти в с.Роздолля та с.Шульське. Спілкуючись з жителями цих населених пунктів, керманич району розповів про проведення запровадженої Президентом України Петром Порошенком медичної реформи на селі, наголосивши на тому, що держава фінансуватиме будівництво нових амбулаторій, оснащених усім необхідним сучасним обладнанням. За підтримки губернатора Харківської області Юлії Олександрівни Світличної, тільки в Первомайському районі буде побудовано 4 сучасні амбулаторії сімейної медицини, 2 такі амбулаторії вже планується побудувати у 2018 році. Будівництво нових амбулаторій не передбачає закриття або скорочення інших амбулаторій чи ФАПів в населених пунктах району.
«Керівництво райдержадміністрації не стоїть осторонь розвитку медичної галузі та покращення надання медичних послуг сільському населенню. 2018 рік стане роком медицини. Підтримуючи медичну реформу на селі, на останній сесій районної ради, яка відбулася 22 лютого, з районного бюджету виділено 500 тис. грн на придбання обладнання та покращення матеріально-технічної бази медичних закладів, а ще 500 тис. грн виділено на придбання двох автомобілів для сільських закладів охорони здоров’я», – наголосив керманич району Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер