Home Прес-центр РДА До кінця лютого та календарної зими залишилися лічені часи, але погода додає свої корективи. Володимир Павленко
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

До кінця лютого та календарної зими залишилися лічені часи, але погода додає свої корективи. Володимир Павленко

«З 27 лютого, у зв'язку з різким погіршенням погодних умов усі служби, що відповідають за життєзабезпечення, будуть працювати у тісній взаємодії. Ми будемо тримати ситуацію під контролем, - зазначає керманич району Володимир Павленко.
До кінця лютого та календарної зими залишилися лічені часи, але погода додає свої корективи. Тому наразі тісна взаємодія всіх служб і керівників, що відповідають за життєзабезпечення району, а це Первомайський відділ ГУДСНС України, РЕМ, ПЛУГМ, райавтодор, керівники сільгосппідприємств і сільські голови району, дозволить нам, максимально швидко вирішувати посталі проблеми.
За прогнозами Харківського регіонального центру з гідрометеорології, протягом 27.02-01.03 на території Харківської області очікується значне погіршення погодних умов: хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця та сніговий накат, вітер східний 17-22 м/с, місцями висота снігового покрову становитиме 60 см.
Від себе особисто звертаюсь з проханням не використовувати автомобілі без великої потреби, а також дотримуватися максимальної обережності під час руху як у межах населених пунктів, так і на дорогах загального й державного значення. Пішоходів також прошу дотримуватися особистої обережності при пересуванні, а також обходити засніжені гілки дерев, козирки дахів, лінії електропередачі», - наголошує голова райдержадміністрації Володимир Павленко

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер