Home Прес-центр РДА Для дітей-сиріт Первомайщини придбані квартири
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

26.02.2018 1345Для дітей-сиріт Первомайщини придбані квартири

   24 лютого, під патронатом Президента України Петра Порошенка, за участю голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Павленко взяв участь у заходах, що відбулись у м. Лозова, з нагоди придбання соціального житла для дітей-сиріт.
  26.02.2018 1346Долучившись до програми отримання квартир дітям-сиротам за рахунок субвенцій з державного бюджету, Первомайський район придбав 6 однокімнатних квартир. Усі вони знаходяться у м. Первомайський, і в трьох приміщеннях вже встигли зробити ремонт, і сьогодні вони будуть вручені дітям Первомайщини, а ще в трьох ремонтні роботи продовжуються, і, найближчим часом, ці помешкання також знайдуть своїх господарів.
   В урочистій обстановці губернатор Харківської області Юлія Світлична передала ключі від трьох помешкань юним жителям Первомайщини Марії Рульовій, Олександру Довженку та Андрію Беспальку.
  «Пенсіонери та діти-сироти – це ті категорії населення, про які повинна дбати держава. За роки незалежності в нашій країні жодного разу не приймались рішення щодо придбання соціального житла для певних категорій громадян. І ось наприкінці 2017 року, Первомайський район став одним із небагатьох районів області, який долучився до цієї програми і в найкоротший термін освоїв кошти, виділені з державного бюджету, придбавши 6 однокімнатних квартир для наших дітей-сиріт, які конче потребували цього житла», – зазначив голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко.26.02.2018 1347
  Також, керманич Первомайського району повідомив, що, підтримуючи державну програму по забезпеченню дітей-сиріт соціальним житлом, 22 лютого на XXIII сесії районної ради була прийнята районна Програма на 2018-2019 роки, відповідно до якої заплановано придбання щороку соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа за кошти районного бюджету.


 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер