Home Прес-центр РДА Понад 58 млн. грн. з ДФРР спрямують на ремонти шкіл у Харківській області
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

Понад 58 млн. грн. з ДФРР спрямують на ремонти шкіл у Харківській області

Ці кошти виділяють для проведення енергоефективних заходів у 6 школах області.

Навчальні заклади, які очікує реконструкція, визначили члени комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися коштом ДФРР. Засідання комісії відбулось 22 лютого в ХОДА.

Як зазначив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко, цього року кошти спрямують на утеплення фасадів, ремонт покрівель шкіл та упорядкування територій. Наступного року проведуть внутрішні роботи та придбають необхідне обладнання.

Так, ДФРР профінансує такі проекти:

- 9 млн. виділено на капітальний ремонт Олексіївського НВК у селі Олексіївка Первомайського району;

- 11,2 млн. - на капітальний ремонт будівлі ліцею №1 у Змієві;

- 8 млн. - на проведення капремонту Краснопавлівської ЗОШ I-III ст. Лозівського району (смт Краснопавлівка);

- 9,7 млн. - на капітальний ремонт Барвінківської ЗОШ I-III ст. №1;

- 7 млн. - на капремонт приміщення та упорядкування Балаклійської ЗОШ I-III №6, яка постраждала під час НС на 65-му військовому арсеналі;

- понад 13,7 млн. - на реконструкцію ЗОШ I-III ст. у селі Пархомівка Краснокутського району.

Усього на реалізацію проектів у сфері освіти з ДФРР буде виділено 58 млн. 607 тис. грн.

Заступник начальника Управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Ольга Шамаєва нагадала, що всього на реалізацію інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися з ДФРР, Харківській області виділили 305 млн. грн.

За умовами Мінрегіону, на проекти, що спрямовані на розвиток енергоефективності державних комунальних навчальних і медичних установ у області, має спрямовуватися не менш ніж 10% коштів ДФРР. Стільки ж відсотків буде витрачено на розвиток спортивних проектів.

«22 лютого, на засіданні XХІІІ сесії райради VII скликання, депутатський корпус ухвалив виділення Олексіївському НВК 2 млн. грн. Тож загальна сума, яку ми плануємо цього року спрямувати у цей учбовий заклад - 11 млн. грн.
Для нас дуже важливою є якість надання освітніх послуг в Первомайському районі. Наша стратегія – це створення сучасної школи на селі. Я думаю, з кожним роком ми будемо прикладати максимальні зусилля для покращення технічної бази наших шкіл. Це дасть змогу вивести на новий рівень і навчальний процес, і учнів нашої району», - зазначив Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер