Home Прес-центр РДА День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

15.02.2018 1130День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

   15 лютого 2018 року в Первомайському районі, відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
   Голова райдержадміністрації Володимир Павленко, голова районної ради Володимир Татаренков, голова Громадської організації «Центр підтримки інвалідів війни та учасників Антитерористичної операції» Андрій Стрельников, ветерани - «афганці» та ветерани АТО, сільські голови району та працівники районних установ, взяли участь у мітингу-реквієму, біля пам’ятного знаку учасникам бойових дій на території інших держав та поклали квіти до меморіальних дошок Валерія Кондратьєва і Андрія Сітникова.
   «Минуло 29 років з тих пір, коли останній солдат залишив афганську землю, але тисячі українських сімей знову і знову повертаються до тих подій, переживаючи гірку біль втрати близьких і поранених людських душ.
   Тільки в нашому районі живе 59 воїнів-інтернаціоналістів, 47 з яких - це колишні «афганці». Також, на Первомайщині проживають ветерани інших воєн: 8 - Чехословаччини, 2 – Югославії, 1 житель району воював на Кубі, а 1 - в Іраку. Саме ці люди ототожнюють собою приклад героїзму, мужності, самовідданості, істинної любові до Батьківщини, кордони якої вони ціною свого життя і здоров'я захищали.
   Звісно, будь-яка війна – це трагедія. І завжди довгоочікуваним є момент, коли вона закінчується, коли ті, хто змушений був брати до рук зброю, щоб боронити мир та захищати людей, - повертаються до своїх родин. Учасники Афганської війни добре знають це, як і ті хлопці, які сьогодні боронять наш мир на сході України.
  Низький уклін Вам за ратний подвиг і вічна пам'ять загиблим героям, чиї імена вписані в одну з найтрагічніших сторінок історії країни.
   Від щирого серця бажаю вам і вашим родинам здоров'я і щастя, мирного неба, сімейного затишку і благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, а також щоб наші діти ніколи не знали війни»,- зазначив голова райдержадміністрації Володимир Павленко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер