Home Прес-центр УЕР Первомайська районна державна адміністрація інформує
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

   Первомайська районна державна адміністрація інформує

що з січня 2017 року на Харківщині реалізується проект «Абетка експортера», який спрямований на підвищення рівня обізнаності представників ділових кіл регіону щодо перспектив виходу продукції харківських підприємств на зовнішні ринки збуту.
   У рамках впровадження проекту Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації у співпраці з партнерами протягом минулого року проведено шість семінарів, опубліковано 34 аналітичних довідок щодо імпортних потреб країн-торгівельних партнерів України, ринки яких перебувають у фокусі розвитку експорту відповідно до Експертної стратегії України, створено розділ «Бібліотека експортера», який містить 36 методичних видань за тематикою експортної діяльності у розрізі галузей, а також посилання на електронні ресурси (підручники, посібники).
   Серед партнерів проекту: Харківський національний економічний університет ім. С. Кузнеця, ГУ ДФС у Харківській області, Харківська торгово- промислова палата, ННЦ «Інститут метрології», Харківське управління Офісу великих платників ДФС, Харківська митниця ДФС України, ГУ статистики у Харківській області, ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації», Харківський банківський союз.
   Цільова аудиторія: керівники структурних підрозділів підприємств, що опікуються питаннями розвитку зовнішньоекономічних відносин, представники малого та середнього бізнесу, фізичні особи-підприємці, які планують виходити на зовнішні ринки збуту, учасники проекту «Школа лідерства голови ХОДА».
   Для врахування пропозицій та побажань з 23.01.2017 Департаментом ініційовано проведення анкетування представників цільової аудиторії.
   Заповнити анкету можна за посиланням: https://goo.gl/forms/DUg2SgRdggjI3F313
   Результати анкетування буде враховано при складанні плану освітніх семінарів на 2018 рік.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер