Home Прес-центр РДА Бомко ЦСССДМ
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
PDF Друк e-mail

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА
СІМЕЙ З НОВОНАРОДЖЕНИМИ ДІТЬМИ ТА ДІТЬМИ ДО 3 РОКІВ


   На виконання соціальних ініціатив Президента України керівництво Первомайської райдержадміністрації постійно опікується питанням державної підтримки сімей, які мають новонароджених дітей та дітей до 3 років.


   Цей напрямок роботи виконують фахівці із соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Саме завдяки соціальним ініціативам Президента України було поповнено штат районного центру сімома фахівцями із соціальної роботи. На сьогоднішній день немає жодної сім'ї в районі, яка перебуває у складних життєвих обставинах, якою б не опікувалися фахівці центру, а це і роз’яснювальна, інформаційна, консультативна робота з батьками дітей, надання допомоги у оформлені документів щодо виплат державних допомог, підтримка молодих матерів у догляді за дітьми, отримання речових допомог та створення сприятливих умов для функціонування і зміцнення сім'ї, сприяння відповідальному ставленню батьків до дітей,створення ними умов, необхідних для всебічного розвитку та виховання дітей.
   «На фахівців центру покладено велику відповідальність за створення сприятливих умов розвитку родин. За цю нелегку клопітливу працю сім'ї вдячні фахівцям і завжди висловлюють слова подяки та почуття поваги до них, в їх очах горить незгасаємий вогник радості, що є люди, які не байдужі і завжди  по поклику прийти на допомогу», - говорить заступник голови райдержадміністрації Ірина Бомко.

 
 
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер